Faleminderit per porosine!

Kompania do t’ju telefonojë së shpejti në numrin tuaj celular për të konfirmuar dërgesën.

Për të mos humbur zbritjen dhe për të marrë porosinë në shtëpinë tuaj sa më shpejt të jetë e mundur, ju lutemi të përgjigjeni në telefon në mënyrë që të konfirmojmë porosinë dhe të fillojmë dërgimin menjëherë.

Ju urojmë një ditë të bukur 😊