Hamak

Idealna do wnętrz i na zewnątrz, na taras, do ogrodu, na plażę

Oryginalna Cena

300,00zł

Cena 24h:

169zł

Oferta

131zł PZniżka 

Oferta wygasa dzisiaj: 15/06/2024 – Ostatnie dostępne sztuki

O produktu:

Ten wygodny hamak to najlepszy wybór dla dzieci do zabawy, dobre miejsce do czytania lub drzemki dla każdej rodziny. Super miękka i wygodna, łatwy do czyszczenia, jasne i piękne kolory, nie blaknie. Maksymalne obciążenie: do 200 kg.
Od wielu lat koncentrujemy się na produkcji wysokiej jakości hamaków. Cenimy i odnoszą się do głosu naszych klientów. Staramy się, aby nasz bawełniany hamak był bardziej wygodny i szybki i wydajny serwis. Teraz hamaki mają zaufanie dużej liczby klientów. Mamy nadzieję, że nasze hamaki zainspirują Cię, aby odprężyć się od stresu i zmartwień oraz cieszyć się wspaniałym czasem w pełnym zakresie.

Charakterystyka produktu:

Akcesoria do zawieszenia

Zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby go podłączyć. Możesz wybrać odpowiednie akcesoria, takie jak białe linki lub czarne taśmy nylonowe, aby zamocować hamak na stojaku na hamaku lub w zależności od okazji, zawiesić go pomiędzy 2 drzewami, belkami lub innym miejscem.

Wysokiej jakości materiały


Hamak składa się z wysokiej jakości 70% bawełny i 30% poliestru, który jest oddychający, lekki i trwały. Jeśli leżysz w hamaku, możesz się zrelaksować po męczącym i zmęczonym dniu.

Mocny rybi ogon.

Trwały ogon ryb jest zarówno piękny, jak i wytrzymały. Nie da się łatwo rozbić. Jeśli jest dobrze używana i przechowywana, może być używana przez długi czas, zapewniając poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Wliczone w cenę:

169zł
Zamiast 300,00zł

Darmowa dostawa do domu

Jakość i bezpieczeństwo

Gwarancja satysfakcji

Bezpieczna płatność za zamówienie przy odbiorze

4.7/5

+3856 Opinie o produkcie

5/5

Dobra jakość.

4.5/5

Kupiłem ten produkt w bardzo dobrej cenie dla mojej małej dziewczynki. Jest bardzo solidny i pełen bardzo letnich kolorów. To już drugi raz, kiedy ją kupiłem. Nie ma do zarzutu. 👍🏻😍”

4.8/5

Łatwy w montażu jest idealny do biwakowania. Zadowolony z zakupu

4.9/5

Najlepszy produkt na rynku.

Ostatnia sztuka w magazynie

300
169
  • Satysfakcja i gwarancja
  • Bezpieczna płatność przy odbiorze
  • Wypełnij formularz, aby zamówić
OSTATNIE 3
Średnia ocena 4.91 / 5
4.8/5

Zdobądź Hamak z ofertą za 169 zł zamiast 300 zł . Oferta wkrótce wygaśnie:

Dzisiaj 15/06/2024

Bezpieczna płatność przy odbiorze

DZIŚ OSZCZĘDZASZ 131 zł 

Hamak - PL - EGQLOVE | UN

Często zadawane pytania

Przesyłka ekspresowa jest BEZPŁATNA

Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1/2 dnia roboczego.

Możesz zapłacić bezpośrednio przy dostawie do domu!

Oczywiście! Jeśli nie jesteś zadowolony, możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni od jego otrzymania i otrzymać pełny zwrot pieniędzy.

Bezpieczny zakup.

Płatność, gdy dotrze do domu.

[ENG] Every data collected in this page won’t be used by Facebook and without marketing intent. We will use your data only to track an order for Cash On Delivery System.

[PL] Wszystkie dane zebrane na tej stronie nie będą wykorzystywane przez Facebook i nie będą wykorzystywane do celów marketingowych. Będziemy wykorzystywać Twoje dane wyłącznie w celu śledzenia zamówienia w systemie płatności za pobraniem.

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. Facebook is a trademark of Facebook, Inc