⚡️WYPRZEDAŻ BŁYSKAWICZNA⚡️ Oferta limitowana: ZAMÓW DZIŚ, aby uzyskać 40% zniżki!

Profesjonalna wykaszarka akumulatorowa z kompletem ostrzy i osłon w zestawie. Tnie 4 cm gałęzie i trawę za jednym razem, nie męcząc rąk.

Bezszczotkowy silnik o mocy 1400 W zapewnia czyste i szybkie cięcie. Z ostrzem podkaszarki i ostrzami do cięcia gałęzi, trawy, jeżyn, krzewów i żywopłotów. Autonomia 9 godzin

Cena oryginalna: 

500zł

Cena dzisiaj:

300zł

Oferta:

-200zt (40% zniżki)

Oferta rabatu 40% wygasa dzisiaj 15/06/2024 – Pozostały ostatnie dostępne artykuły.
📦 Dostępność
OSTATNIE 8 SZTUK W MAGAZYNIE 83%

Cięcie bez zmęczenia pleców i ramion na powierzchniach zewnętrznych do 3000 m2

Główne zalety

Silnik bezszczotkowy

Wydajny silnik bezszczotkowy o mocy 1400 W , zapewnia czyste, szybkie i wolne od zacięć cięcie Wykaszarka Brushcutter Pro posiada 3 różne prędkości , które można wybrać jednym przyciskiem, a przy niższym zapotrzebowaniu na moc wydłuża także żywotność baterii

Autonomia 9 godzin

Wykaszarka Brushcutter Pro pracuje do 9 godzin bez ładowania i bez kabli dzięki dołączonym 2 wysokowydajnym akumulatorom litowym , idealnym do długiej pracy w dużych ogrodach i na otwartych przestrzeniach.

Dzięki dołączonej szybkiej ładowarce pełne naładowanie baterii zajmie Ci zaledwie 40 minut

Wielofunkcyjność

Wykaszarka Brushcutter Pro tnie gałęzie o długości do 4 cm za pomocą dołączonych okrągłych ostrzy ze, odpowiednich do jeżyn, żywopłotów i krzewów. Umożliwiają stosowanie ostrzy odpowiednich do skomplikowanego terenu, odrostów, chwastów i plastikowych ostrzy do przycinania trawników. Przypon z drutem o średnicy 4 mm i ostrzem do obcinarki krawędziowej do przycinania krawędzi na zewnątrz

Precyzyjna kontrola cięcia

Dzięki mocnym silnikom i zaawansowanym mechanizmom tnącym Brushcutter Pro zapewnia precyzyjną kontrolę nad głębokością i kierunkiem cięcia, umożliwiając dokładniejsze przycinanie i czyszczenie.

Trwałość i jakość wykonania

Kosiarka Pro jest zwykle zbudowana z wytrzymałych materiałów i solidnej konstrukcji, aby wytrzymać długotrwałe i rygorystyczne użytkowanie. Zapewnia to trwałość i niezawodność nawet w trudnych warunkach.

Lekkie, bezpieczne, wygodne

Nie obciąża ramion i jest czarny dzięki wadze zmniejszonej do 1,2 kg i ergonomicznemu uchwytowi.

Dotrzesz do najtrudniejszych miejsc dzięki wysuwanej rączce o długości 180 cm , a dołączona osłona przeciwbryzgowa chroni przed odłamkami.

Dziś tylko 300zt zamiast 500zt

Wypełnij poniższy formularz zamówienia
Zadzwonimy do Ciebie w celu potwierdzenia zamówienia
Wysyłamy Twoje zamówienie w ciągu 24/48 godzin
Bezpiecznie zapłacisz przy odbiorze

Zamawiając teraz Kosiarkę Pro masz prawo do:

📦 Dostępność
OSTATNIE 8 SZTUK W MAGAZYNIE 83%

Zarezerwuj teraz i zaoszczędź 200zt

Grass Trimmer - PL - EGQLOVE | IA

Częste pytania

Napisz do nas, jeśli masz dodatkowe pytania, chętnie Ci pomożemy!

Ekspresowa wysyłka jest BEZPŁATNA, płatność przy odbiorze może wiązać się z dodatkowymi kosztami w zależności od wybranej oferty.
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu 1/2 dnia roboczego.
Możesz zapłacić bezpośrednio przy dostawie do domu!
Z pewnością! Jeśli nie będziesz usatysfakcjonowany, możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od otrzymania produktu i otrzymać pełny zwrot pieniędzy.
Tak. Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami europejskimi.

Bezpieczny zakup.

Płatność, gdy dotrze do domu.

[ENG] Every data collected in this page won’t be used by Facebook and without marketing intent. We will use your data only to track an order for Cash On Delivery System.

[PL] Wszystkie dane zebrane na tej stronie nie będą wykorzystywane przez Facebook i nie będą wykorzystywane do celów marketingowych. Będziemy wykorzystywać Twoje dane wyłącznie w celu śledzenia zamówienia w systemie płatności za pobraniem.

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. Facebook is a trademark of Facebook, Inc

Copyright 2021. All Rights Reserved